Akrilik Zemin Kaplama

Açık Spor Sahaları Zemin Kaplama Çeşitleri :

 • Akrilik Zemin Kaplaması
 • Cushıon Akrilik Zemin Kaplaması
 • SBR Kauçuk Üstü Akrilik Zemin Kaplama

 Kaplama Malzemelerimizin Tümü FIBA ve IHF onaylarına sahiptır.

 

Kullanım amacına bağlı olarak muhtelif reçine ve sentetik dolgularla küçük veya geniş alanlar için özel olarak tasarlanmış açık ve kapalı alanlarda kullanılabilen estetik, dekoratif, hijyenik, kaydırmaz, hava koşullarına ve ısı farklılıklarına, yoğun yaya trafiğine ve kimyasallara dayanıklı yol ve zemin kaplama malzemesidir. Su bazlı akrilik reçine ve muhtelif sentetiklerle modifiye edilmiş, spor sahaları için özel olarak tasarlanmış, estetik ve ekonomik zemin kaplamalarıdır. Tercihen asfalt veya özel astarı ile beton üzerine muhtelif renklerde 2 - 3 mm kalınlığında uygulanır. Sistem bitüm modifiye sentetik yüzey düzenleyici, sentetik kaplama ve sentetik son kat boya'dan oluşmaktadır.

Supersoft sistemi sağlıklı ayak hareketi ve mükemmel top zıplamayı sunan özellığıyle geleneksel bilinen sentetik tenis kortu zemin kaplamasıdır. Bu kortlar bakım gerektirmemekte, suya ve hava koşullarına dirençlidır. Supersoft W.S. sistemi Supersoft sisteminin konsantre versiyonudur. Bu sistemde kuartz kumu uygulamadan önce gerekli miktarda karıştırılarak kullanılmaktadır. (I.T.F. onaylı - Kategori 2)

2. Cushion Akrilik Zemin Kaplama

Su bazlı akrilik reçine ve muhtelif sentetiklerle modifiye edilmiş, spor sahaları için özel olarak tasarlanmış, estetik ve ekonomik zemin kaplamalarıdır. Tercihen asfalt veya özel astarı ile beton üzerine muhtelif renklerde 2 - 3 mm kalınlığında uygulanır.
Sistem bitüm modifiye akrilik veya lastik tozu dolgulu - cushion - yüzey düzenleyici, akrilik kaplama ve akrilik son kat boya'dan oluşmaktadır. Açık alan spor sahaları için çok amaçlı olarak geliştirilmiş

 • Tenis Kortları
  • Basketbol sahaları
  • Voleybol/Hentbol sahaları
  • Çok amaçlı spor sahaları
  • Skating Roller Pistleri
  • Atletizm pistleri
  • Bowling ve Bocce sahaları
  • Anti-shock çocuk oyun alanları

3. SBR Üstü Akrilik Zemin Kaplama

ÇOK AMAÇLI SPOR SAHA ZEMIN KAPLAMASI
SBR üstü Akrilik Kaplama özellikle tenis kortları zeminleri için geliştirilmiş, Usta tenisçilerin tercihi Master kortların vazgeçilmez zemin kaplamasıdır. saha içersinde topun mükemmel olarak kontrolünü sağlayan kauçuk tabanlı akrilik esaslı esnek zemin kaplamalarıdır. Açık havada oynanan tüm spor oyunları için uygundur.
Renk: Muhtelif
Bileşim: Gözeneksiz .

Akrilik Zemin Maliyeti

Akrilik Zemin Kaplama İşlemi; Uygulamanın yapılacağı konum, mevcut alt yapı (Beton yada Asfalt), işin metrajı ve talep edilen uygulama şekline (sertifikalı yada amatör) göre fiyatlandırılır.
Bu çerçevelerde Akrilik Zemin Uygulama Fiyatı 18 TL ile 35 TL arasında değişkenlik gösterebilir.