Hakkımızda

AKS zemin sistemleri ; akrilik zemin kaplama, kapalı spor salonları, tenis kortları, basketbol sahaları, yürüme yolları, halı sahalar ve çocuk parkları gibi yaşam alanları inşa ederek yaşamlarınızı daha eğlenceli bir hale getiriyor.

Sektöre 20 yılını vermiş, sayısız projeye imza atmış olan uzman kadromuzla yurtiçi ve yurtdışı çalışmalarına ara vermeden devam etmekteyiz.

Firmamız sizlerin istekleri doğrultusunda çözüm odaklı çalışma anlayışı ile tüm koşullarda ve zeminlerde hizmet sunmaktadır.

Akrilik Spor Zemin Kaplama: Tenis Kortu Yapımı, Basketbol Sahası Yapımı, Voleybol Sahası Yapımı, Yürüme Yolu Yapımı.

Kauçuk EPDM Spor Zemin Kaplama: Tenis Kortu Yapımı, Basketbol Sahası Yapımı, Voleybol Sahası Yapımı, Yürüme Yolu Yapımı, Tartan Pist Yapımı, Çocuk Parkı Yapımı.

Karo Kauçuk Kaplama: Spor salonları ve çocuk oyun alanlarının zemininde kullanılır.

Poliüretan - Self Leveling Spor Zemin Kaplama: Basketbol Sahası Yapımı, Voleybol Sahası Yapımı, Hentbol Sahası Yapımı, Çok Amaçlı Spor Salonu Yapımı, Kapalı Spor Salonu Yapımı.

Anahtar Teslim Spor Sahaları: Zemin tesviyesi, beton atımı, asfalt dökümü, spor zemin kaplama uygulanması, spor ekipmanlarının montajı, spor sahası tel çiti yapımı, spor sahası aydınlatması ve kapatma sistemi.